"חי_על_הקצה", סדרת הסשנים החיים ברדיו הקצה המצולמת באולפני התחנה שבמכללת BPM בדרום תל אביב, מציגים כמיטב המסורת שהתפתחה בינינו ובינם – פרק מיוחד לכבוד הפסטיבל המתקרב (עוד שבוע, טירוף!).

ארבעה קליפים לארבע להקות, עם ארבעה שדרנים נערכו לכדי תוכנית רדיו אחת + ארבעה קליפים קצרים ערוכים לנשנוש מהצד. שיהיה לכםן בתיאבון!
פרק הרדיו המלא (לחצו כאן או על התמונה):

ספיישל אינדינגב ב"חי_על_הקצה" // Kzradio.net


Cherie and Renno

Cherie and Renno הם למעשה רן שם טוב + שירי הדר לשעבר להקת "איזבו", כשבגלגול החדש הצטרף המתופף אמיר ברסלר. מנסה לגנוב את קידמת הבמה ללא הפסקה, עומדת ויולה חשמלית, אחת רן הרכיב ושיפצר במשך שנים, ומה שהתחיל בתור יצירה תמימה של כלי חדש יצא מכלל משליטה, עד הוויולה הפכה במהלך הגלגולים לישות עצמאית ובנתה לה הרכב משל עצמה
או כמו שרן שם-טוב אומר את זה: "איזבו זה בס, תופים וגיטרה חשמלית שמשתפת פעולה עם קלידים. שרי ורנו זה בס, תופים וויולה שלא רוצה שום כלי מלודי/הרמוני לידה (אליטיסטית משהו). היא צובעת ומנהלת את השיר ואוהבת לככב בו לבדה."

19.10 – יום חמישי // 23:30 // Cherie and Renno // בימת הפיל

Noga Erez

נגה ארז, מפיקה, יוצרת וזמרת שצמחה למימדים אסטרונומיים בשנה האחרונה. אנחנו אוהבים אותה מאוד ואפילו פרסמנו ראיון איתה מלפני כמה שבועות. אנחנו שמחים מאוד לארח את נגה בפסטיבל גם השנה, אחרי שהופעתה האחרונה הייתה רגע מרגש ומשמעותי עבור שני הצדדים – והפעם היא חוזרת בדרגת ווליום גבוהה בהרבה. כבוד אמיתי.

19.10 – יום חמישי // 23:30 // Noga Erez // בימת הקוף

Trust a Lady

Trust a Lady היא להקתה החדשה של זוהר גיזנבורג, גיטריסטית ויוצרת שהייתה בלהקות כמו ה-Wake Up Suzzys והגיטריסטית של אסף אבידן, עד שהקימה פאוור-טריו עם נמרוד גולדפרב וגיא בן-עמי והתחילה לעשות מוזיקה שעליה אנחנו יכולים לסמוך. השלישייה מביאה לכםן רוק'נ'רול סמיך, בשירים קצרים ואנרגטיים, בס גיטרה ותופים, על סאונד מלוכלך של פשטות. וזה קצת מזכיר לנו את הקפה של הבוקר בין חולות הפסטיבל.

21.10 – יום שבת // 10:30 // Trust a Lady // בימת הפיל

לונא אבו נסאר

הוידאו של לונא אבו נסאר עדיין לא התפרסם!
אנחנו נעדכן ברגע שכן.

בנתיים מוזמנים/ות לקרוא ראיון שקיימנו איתה ממש לא מזמן כאן במגזין.

19.10 – יום חמישי // 21:30 // לונא אבו נסאר // בימת הפיל

 

קרדיט תמונת קאבר: יאיר טרגנו