לא – דווקא

דבר מרגש מאוד עתיד להתרחש באינדינגב הקרוב. להקת "לא", פרוייקט הסולו של גיא שמי, גיבור הגיטרה מלהקות מכוננות כמו "אינקפציה", "מרסדס בנד" או "המידנייט פיקוקס" – הולכת להשיק את אלבומה השני "דווקא"!
כעת אנו מתרגשים להציג בפניכם בבכורה את האלבום החדש שיושק בפסטיבל המתקרב ביום חמישי, בשעה 19:30 על במת הפיל בהופעה חגיגית בה יארחו את אסף גובר (מרסדס בנד) ואת יהוא ירון (שאיתו שמי מנגן בשנים האחרונות).

האזנה נעימה, ואל תשכחו לשריין כבר את ההופעה בלו"ז שפורסם ממש עתה:

מאז שזנח לראשונה את הסאונד החשמלי ועבר לגיטרה אקוסטית, תמהיל הגיטרה החמה של שמי, ושילוב קולו עם זה של ניר וקסמן לצד תמיכת הקונטרבס הנמוכה של גיא לוי, הביאו לעולם סוג של ז'אנר חדש ולא מובהק, לפחות ממה שהכרנו עד כה בשפה העברית. תמהיל מהסוג שהפתיעה כל אוזן שנתקלה בו.
ותיקי הפסטיבל אולי אף יזכרו, כי להקתו של שמי כבר הופיעה בפסטיבל לפני 9 (!) שנים, בשעות צהריי השבת של במת החיפושית. את אלבומם הראשון, שנקרא "לא" כשם הלהקה, הוציאו רק לפני כשנתיים בלייבל העברי האלטרנטיבי "סוס", ומאז הספיקו להפוך לשם-דבר בקרב סקרני הסצנה, בין היתר בזכות קאבר מוצלח במיוחד לשירם של להקת טיפקס "יש לי חברה".


האלבומים של "לא" יוצאים בלייבל העברי האלטרנטיבי "סוס" של יונתן קוטנר. בין האמנים בלייבל: נטע ויינר, ישי קיצ'לס, עמית ארז ועוד.
הופעות קרובות:
19.10, יום ה', 19:30 – השקת אלבום בבמת הפיל באינדינגב, אורחים: יהוא ירון ואסף גובר (מלכה באיה)
9.11, יום ה', 22:00 – מארחים את ספי אפרתי בפסטיבל הפסנתר